Platus Audinių ir Spalvų Pasirinkimas Baldų Restauravimui

Išsirinkite audinio tipą pagal Jums tinkančias medžiagos savybes

Veliūras

Patvarus, šilumą išlaikantis audinys baldų remontui kurį itin malonu liesti. Tankus, storas ir minkštas aksominis pluoštas suteikia elegancijos ir prabangos įvaizdį jūsų namams ar ofisui. Veliūras yra kvėpuojanti medžiaga, kuri ganėtinai ilgą laiką nepraranda savo formos bei išvaizdos, nesiglamžo, tačiau reikalauja priežiūros – dažniau renka nešvarumus, o valyti jo negalima bet kokiomis cheminėmis priemonėmis.

Natūrali oda

Itin patvari, estetiškai patraukli ir ilgai tarnaujanti medžiaga baldų restauravimui. Natūrali oda reikalauja šiek tiek priežiūros, apvilkus baldą, šį reikėtų bent 1-2 kartus į metus valyti specialiomis priemonėmis, kurios odą pamaitina ir suteikia žvilgėsio. Patartina natūralia oda apvilkto baldo nestatyti ten, kur jis būtų nuolatos veikiamas tiesioginiais saulės spinduliais.

Gobelenas

Tekstilinis apmušalas, pasižymintis įvairiais, įdomiais raštais, yra ne toks lepus kaip veliūras, tad išvalyti dėmes paprasčiau. Dėl sudėtingo audimo ši baldų aptraukimo medžiaga yra standi, ilgaamžė, atspari temperatūros skirtumams, taip pat turi antistatinių savybių dėl kurių gobeleno paviršiai nerenka dulkių.

Velvetas

Tai veliūro atmaina, storas, standus audinys baldų pervilkimui, nealergizuojantis odos. Taip pat nepasiduoda blukimui, o jį prižiūrėti pakankamai lengva – dulkes itin gerai susiurbia dulkiu siurblys, o dėmės išvalomos naudojant vandenį ir muilą. Velvetas turi kelis skirtingus tipus, pats stipriausias ir patvariausias – medvilninis velvetas, kurio sudėtyje rasime poliesterio, viskozės, nailono.

Eko oda

Eko oda sudaryta iš natūralios medvilnės arba spaustų natūralios odos drožlių, polipropileno. Pastaroji medžiaga yra atspari vandeniui. Toks audinys saugus sveikatai bei atlaiko itin didelius temperatūrų svyravimus, turi didelį atsparumą nusidevėjimui, nėra jautrus tiesioginiams saulės spinduliams. Puikiai tinka baldų atnaujinimui.

Apačioje esantis katalogas yra tik nedidelė dalis pavyzdžių, kuriuos turime savo dirbtuvėse, kviečiame apsilankyti, atidžiau pasižiūrėti iš arti, paliesti ir vietoje nuspręsti, kokiu audiniu norite atnaujinti ir restauruoti savo seną baldą, susisiekite dėl senų baldų restauravimo šiandien.

Susisiekite su baldų gamybos ekspertais

Lydėsime nuo konsultacijos iki gražesnių namų