Baldų pervežimas – kodėl verčiau patikėti profesionalams?

Profesionalus baldų pervežimas padės jums persikelti į naujus namus ar perkraustyti verslą, parvežti baldus iš parduotuvės ar išvežti daiktus iš namų į sodą už prieinamą kainą, galite užtikrinti sklandžią ir be streso pervežimo patirtį. Dėl baldų dydžio ir svorio jums bet kokiu atveju prireiks profesionalios pagalbos. Be to, baldai taip pat gali būti trapūs, pažeidžiami, ypač  jei tai stikliniai stalai ar senoviniai antikvariniai baldai. Pateikiame keturias priežastis, kodėl turėtumėte kreiptis į profesionalus, kad jie pervežtų jūsų baldus.

baldų pervežimas

4 privalumai kreiptis į profesionalius baldų pervežėjus

Yra daugybė situacijų, kuomet kreipiamasi į baldų pervežimo arba dar vadinamą perkraustymo įmonę. Dažniausiai tai persikraustymas, kuomet yra reikalingas baldų pervežimas iš vienų namų į naujus. Taip pat paslaugos prireikia kai norima parsivežti baldus iš mažesnių baldų parduotuvių, kurios nesiūlo atvežimo paslaugos. O kartais reikia pagalbos rankų norint pernešti baldą iš vieno aukšto į kitą. Žmonės vis dažniau pasirenka profesionalus, o ne tiesiog bando pervežti daiktus patys. Tam yra svarių priežasčių.

Jokio streso

Planuoti baldų pervežimą, ypač jei tai puošnus valgomojo stalas ar didžiulė komoda, gali būti didžiulis iššūkis. Profesionalūs pervežėjai žino optimaliausius jūsų baldų pakavimo, išardymo (jei reikia) ir gabenimo būdus, taip pat kaip išlaviruoti koridoriuje ir laiptinėse, kad tiek patalpų sienos, tiek patys daiktai liktų saugūs ir nepažeisti. Žinodami, kad jūsų baldai yra saugiose rankose, garantuotai jausite mažiau streso ir galėsite ramiai miegoti.

Saugumas

Samdyti pervežimo įmonę yra saugiau nei darbuotis pačiam. Profesionalai moka saugiai gabenti daiktus, saugodami tiek juos pačius, tiek visas aplinkines sienas, grindis bei lubas. Be to, jie turi saugos įrangą, užtikrinančią, kad niekas nenukentės. Jei bandysite savarankiškai perkelti sekciją su pora bičiulių, netinkamai kryptelėję nugarą laikydami didelį svorį, galite pasitempti nugarą ar kaklą, parkristi ar susižeisti.

Neturint tinkamo mokymo bei patirties, kurį turi pervežėjai, sunkus kėlimas gali kelti su sveikata susijusių problemų, viena dažniausių tokiose situacijose yra stuburo išvarža. Geriausia išvengti sunkių kėlimų persikraustymo metu samdant profesionalą, kuriam baldų pervežimas yra kasdienybė. Pervežėjai turi specialius diržus, rankinius keltuvus ir kitas pagalbines priemones, kurios palengvina darbą ir nesukelia pavojaus sveikatai.

Patikimumas

Jei susitarėte, žinote, kad perkraustytojai pasirodys nurodytą dieną su tinkamais įrankiais ir įranga, kad darbas būtų atliktas saugiai ir efektyviai. Kita vertus, jei kviečiatės draugus, kurie jums padės, yra didelė tikimybė, kad kažkas gali sulūžti arba siena gali būti subraižyta. Profesionalūs pervežėjai mokosi geriausių judėjimo būdų, kad didelių gabaritų baldai ar įranga išliktų saugūs pernešimo ir pervežimo metu.

Atskaitomybė

Kraustymo įmonė yra atsakinga už kraustymąsi ir stengiasi užtikrinti, kad visi jūsų baldai atkeliautų saugiai. Baldų pervežimas be patyrusių kraustytojų pagalbos – tai atsakomybė tik ant jūsų pečių, o tuo pačiu daugiau streso. Ši atskaitomybė padidėja, kai ji susijusi su brangiais įmonės baldais ar vertingais antikvariniais daiktais.

Daiktų pervežimas tai ne tik žmonės, tačiau ir tinkamai paruoštas transportas. Todėl vežant baldus tam pritaikytu krovininiu automobiliu, jie yra atsakingai sukraunami ir sutvirtinami, tam, kad ant posūkių ar įkalnių nejudėtų, nenuslystų ir nebūtų sugadinti.

Taip pat, galime pasiūlyti geriausią kainą rinkoje ir tuo pačiu saugiai pervežti jūsų baldus ar kitus vertingus daiktus.

Baldų pervežimas samdant profesionalus gali sutaupyti pinigų

Įmonės, siūlančios perkraustymo, daiktų ir baldų pervežimo paslaugas, kainuoja pinigus, todėl dalis žmonių dvejoja ir nesikreipia. Kartais atrodo, jog pasikviesti draugų ir užsakyti jiems picą gali kainuoti mažiau, tačiau kalbėdami apie kainą, kalbame ne vien apie atlygį padedantiems.

Nors įkainiai, kuriuos įmonė pateikia už planuojamas paslaugas, gali atrodyti didesni nei tikėtasi, tačiau svarbu atsižvelgti į visus dalykus, kurie yra įtraukti į tas išlaidas.

Pavyzdžiui, samdydami profesionalą, mokate vieną kainą už:

 • Baldų išmontavimo įrankius,
 • Kurą pervežimui,
 • Kėlimo, nešimo įrangą,
 • Profesionalų pakavimą ir išpakavimą,
 • Profesionalų pakrovimą ir iškrovimą,
 • Galimybę išvengti sunkių kėlimų pavojaus sveikatai,
 • Galimybę sutaupyti laiko,
 • Mažesnį stresą.
baldų pervežimas kaina

Namų darbai prieš baldų pervežimą

Jei visgi norite sutaupyti ir baldų pervežimo įmonei patikėti tik baldų išnešimą iš vienų namų, pakrovimą į transportą, iškrovimą ir įnešimą į naujas patalpas, tuomet turite atlikti namų darbus. T.y. paruošti baldus pervežimui.

Ištuštinkite ir nuvalykite baldus, kuriuos ketinate pervežti

Išimkite visus daiktus iš savo baldų, kad juos būtų lengviau ir saugiau pakelti ir nešti. Prieš supakuojant baldus  patartina gerai išvalyti, kad atsikratytumėte dulkių, purvo, pelėsių sporų ar bakterijų, kurios laikui bėgant gali būti susikaupusios ant jūsų baldų.

Kad baldų pervežimas būtų lengvesnis – išardykite juos

 • Nuimkite visas nuimamas ir judančias dalis nuo savo baldų, kad baldas būtų lengvesnis ir transportavimo metu dalys nejudėtų.
 • Griežtai laikykitės atitinkamų instrukcijų, kaip surinkti (išmontuoti) tam tikrą baldą – žiūrėkite jo vadovą arba raskite nurodymus internete;
 • Kiekvieno baldo varžtus ir kitas mažas apdailos dalis laikykite atskirame sandariame plastikiniame maišelyje;
 • Pažymėkite tikslią kiekvienos nuimamos detalės vietą, kad galėtumėte greitai ir teisingai surinkti atitinkamą baldo detalę;
 • Didesnes išardytas dalis saugiai supakuokite į atitinkamas dėžutes ar suvyniokite į pakavimo plėvelę (nepamirškite aiškiai pažymėti kiekvienos dalies, kad galėtumėte lengvai rasti reikalingas dalis);
 • Išrinkite baldus (išskyrus lovą) dieną prieš kraustymosi dieną ar dar anksčiau (kai įmanoma), kad sutaupytumėte brangaus laiko;
 • Darykite daug fotografijų prieš baldo išrinkimą bei išrinkimo metu. Jei pamiršite kaip surinkti baldą, nuotraukos bus vizualus vedlys.
 • Taip baldų pervežimas taps nesudėtingu procesu tiek jums, tiek profesionalams.

Baldų pervežimas neapsieis be jų pakavimo

Jei laikysitės šių baldų pakavimo patarimų, bus didesnė tikimybė, kad jūsų daiktai bus pristatyti į naujus namus puikios būklės:

 • Naudokite burbulinę plėvelę, kad apsaugotumėte išsikišusias ir (arba) subtilias baldų dalis;
 • Įdėkite popieriaus arba audinio skiaučių tuščiavidurėse vietose, virš sudėtingų ornamentų ir aplink trapias dalis, kad būtų papildomai apsaugota;
 • Aplink savo baldų kampus užklijuokite didelius gofruoto kartono gabalus;
 • Stiklinius paviršius (stalviršius, vitrinas ir kitus) uždenkite kartono gabalėliais, apvyniokite juos burbuline plėvele ir pakavimo popieriumi ir padėkite tarp dviejų gofruoto kartono lakštų, tvirtai apklijuotų aplink stiklą;
 • Pakuokite čiužinius ir sofas į plastikinius užvalkalus, kurie yra specialiai sukurti tam, kad užtikrintų maksimalią apsaugą nuo dulkių, plyšimų, dėmių ir drėgmės.

Kyla klausimų? Reikia patarimų? Kreipkitės į profesionalus ir gaukite išsamius patarimus ką daryti jūsų situacijoje.

Susisiekite su Baldų Restauravimo Ekspertais

Lydėsime nuo konsultacijos iki naujų namų

Susisiekti